75. Yıl Mh. Oto Tamirciler St.

L Blok No : 8 Esk.

Telefon Numarası

+ 90 222 246 08 48

E - Posta

info@pusatmakina.com

Mesai Saatleri

08 : 00 - 20 : 00

PUSAT MAKİNE / KURUMSAL

PUSAT MAKİNE HAKKINDA

Sektörde 20 yıllık deneyimimiz ve yeteneklerimiz ile makina imalatları, montajı, paslanmaz imalat çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.Kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimi ile müşterilerimize hizmet vermeyi amaçladık ve sürekli kendimizi geliştirmeyi hedef belirledik.

Firmamız,uzun yıllar  sektör tecrübesi ve daha fazla hizmet anlayışıyla, kurum değerlerini ve talepleri dikkate alarak yüksek kalite anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.

 

Ürün ve hizmetlerin, hedef pazardaki rol ve konumlarını araştıran Armor, pazar payı ihtiyaçlarının analiziyle, tüm operasyonel üretim süreçlerini de uzman personeliyle yönetmektedir. Armor, tüketicinin tercihlerini ön planda tutarak, ihtiyaç tespiti ile ilgili araştırmalarla devam eden süreçte; proje çalışmalarını, müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi şekilde yönetmektedir.

 

 

Armor;ihtiyaçlarınızı belirleyip proje maliyetinizi oluşturup, bu bütçe içerisinde  yapılması gereken işleri belirleyip, üretimi ve imalatinı yaptığı ekipmanların, iş geliştirme ve proje süreçlerini de planlamaktadır ,teknik süreci tamamlanması ile İş Geliştirme faaliyetleri tamamlanmış olur.

 

GÜÇLÜ İŞ ORTAKLARI

Armor, verdiği hizmetlerini en iyi ve katma değerli şekilde sunabilmek için ulusal ve uluslararası iş ortaklıkları kurmuştur. Armor; kendi sektöründe ulusal başarılara imza atmış markalarla birlikte sizlere çözüm ortaklıkları sunmaktadır. Aynı zamanda PUSAT MAKİNA çatısı altında farklı ürün grupları ile de hizmet verdiğimiz markalara operadl kolaylık sağlayıp güvenli  makina ve ekipman tedariği sunmaktadır.

ORGANİZASYON ÖNCÜLÜĞÜ

Armor, kendi alanında sürekliyenilik ve ilerleme çalışmalarınınyanısıra,içinde bulunduğu sektörün gelişimi için de çaba göstermektedir. Bu amaçla Armor, PUSAT MAKİNA bünyesinde ARGE çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün öncüsü olarak,teknolojik alt yapılarımız kullanılarak gerçekleştirilen projeler bu alanda yapılacak yatırımın başarılı olmasını sağlamaktır.

PUSAT MAKİNE

Sektörde 20 yıllık deneyimimiz ve yeteneklerimiz ile makina imalatları, montajı, paslanmaz imalat çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.

 

Kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimi ile müşterilerimize hizmet vermeyi amaçladık ve sürekli kendimizi geliştirmeyi hedef belirledik.

PUSAT MAKİNE

Armor Basınçlı Fritöz

Endüstriyel Bulaşık Makinası

Hamur Açma Makinası

Platform Izgarası

Paslanmaz Çalışma Tezgahı

Hamur Kesme Makinası

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

75. Yıl Mh. 11225 Sk. No : 84

Oto tamirciler St. L Blok No : 8 Esk

TELEFON

+ 90 222 246 08 48

MOBILE

+ 90 537 448 38 47

E - POSTA

info@pusatmakine.com

INTERNET

www.pusatmakine.com

All Rights Reserved @ Tüm Hakları Saklıdır. Pusat Makina

Web Tasarım : Progela Reklam Ajansı

ankara grafiker mail

+ 90 222 246 08 48

ankara grafiker facebook sayfası

Facebook

ankara grafiker google plus sayfası

Google

75. Yıl Mh. Oto Tamirciler St.

L Blok No : 8 Esk.